• Masážní křesla pro profesionální použití
 • Luxusní masážní křesla Inada
 • Masážní a relaxační křesla Healer
 • Japonská masážní křesla Sanyo
 • Masážní křesla Interactive Health
 • Masážní křesla Profi do vlhkého prostředí
 • Ostatní masážní křesla a přístroje

 • O nás
 • Pronájem-zapůjčení
 • Služby • Tajemství masáže...

  Masáž... proč?

  Mechanoterapie

  Co Vás zajímá/FAQ

  Co na to lékař?

  Křeslo nebo ruce?

  Shiatsu masáž

  Reflexní masáž

  Lymfatická masáž

  Masážní a relaxační křesla Healer

  Masážní a relaxační křesla HealerZnačková masážní křesla Healer, nejprodávanější masážní křesla na českém trhu. Vybírejte ze široké nabídky křesel vhodných do každé domácnosti či provozovny. Přesvědčíme vás, že masážní křeslo opravdu nemusí být nedosažitelným luxusem.

  Rodina masážních křesel Healer a jejich účinek na Vaše zdraví a pohodu

  Jako ruce a prsty maséra putují po zádech nahoru a dolů od šíje až ke kostrči speciálně vyvinuté masážní válečky, zabudované v opěradle křesla. Ergonomicky řešené opěradlo, uzpůsobené tvaru zad, poskytuje nejvyšší komfort sezení. Individuelně, dle osobních potřeb, nastavitelné masážní funkce významně přispívají ke komfortnímu životnímu pocitu.

  Vynikající kvalita, vyzrálá technika, nejnovější způsoby masáží, jednoduchá obsluha a ovládání, snadná údržba, nejvyšší komfort sezení – ergonomie přizpůsobená tvaru zad a dokonalý design, to jsou nároky, které neustále klademe na výrobky řady Healer.

  Všechny funkce jsou individuálně nastavitelné dle osobních přání. Pomocí tlačítka lze různé masážní funkce zacílit na libovolnou oblast těla v délce cca 20 cm. Navíc je k dispozici ještě 3 až 8 automatických programů, které systematicky prostřídávají všechny masážní funkce buď v oblasti šíje, hrudní páteře nebo beder a po 15 minutách se automaticky vypnou.

  Na základě dlouholeté zkušenosti v oblasti masážních produktů jsou masážní křesla a Healer technicky na nejnovějším stupni vývoje. Nanejvýš luxusní, proti oděru odolný, hygienický, snadno udržovatelný potahový materiál, schopný přizpůsobit se teplotě těla, je vyvíjen speciálně pro tato křesla a dodává se v nejrůznějších barvách. Masážní křesla Healer mají vynikající funkčnost a splňují nejvyšší nároky, za to ručíme poskytnutím plné dvouleté záruky na celý přístroj.

  Masážní křesla Healer odpovídají nejvyšším kvalitativním a bezpečnostním nárokům. Elektromotory s nízkou voltáží na stejnosměrný proud splňují normy VDE a DIN, mají TÜV atesty a jsou absolutně bezúdržbové. Jsou vyráběny dle euronorem CE a odzkoušené dle EMC směrnic na elektromagnetickou kompatibilitu (odrušení).

  Sítě servisní a zákaznické služby, pokrývající celé Čechy a Slovensko, není prakticky téměř nikdy zapotřebí. Pokud by se přesto někdy objevil problém, lze případnou poruchu na elektronice odstranit naprosto jednoduše, aniž by se křeslo, případně čalounění, muselo složitě rozebírat.


  Cena (s DPH)dohodou-volejte 603 237 868
  Objednat Masážní a relaxační křesla Healer můžete zde.
  slovensky: Masážne a relaxačné kreslá Healer