• Masážní křesla pro profesionální použití
 • Luxusní masážní křesla Inada
 • Masážní a relaxační křesla Healer
 • Japonská masážní křesla Sanyo
 • Masážní křesla Interactive Health
 • Masážní křesla Profi do vlhkého prostředí
 • Ostatní masážní křesla a přístroje

 • O nás
 • Pronájem-zapůjčení
 • Služby • Tajemství masáže...

  Masáž... proč?

  Mechanoterapie

  Co Vás zajímá/FAQ

  Co na to lékař?

  Křeslo nebo ruce?

  Shiatsu masáž

  Reflexní masáž

  Lymfatická masáž

  Japonská masážní křesla Sanyo

  Japonská masážní křesla SanyoMasážní a relaxační křesla Sanyo diagnostikují pomocí senzorů ztuhlost zádového svalstva a na základě výsledku nastaví optimální masáž pro daného uživatele.

  Senzory získávají informace o reakci svalstva na stimulaci na základě srdeční tepové frekvence, teploty a vlhkosti pokožky. Na základě toho pak vyhodnocují ztuhlost jednotlivých partií svalstva a určují její orientační hodnoty.

  4 Automatické programy

  Speciální shiatsu masáže

  Lokální masáže

  Výhody masážních křesel

  Diagnostika problémových partií, soukromí a diskrétnost, důležitá úspora času a finančních prostředků.

  Druhy masáží

  Masáž je velmi stará forma terapie, která vedle formy uvolnění napětí ve svalech má ještě mnoho dalších a pozitivních fyziologických účinků. Účinná masáž povzbuzuje cirkulaci tělesných tekutin v celém těle a zlepšuje přísun živin k masírovaným oblastem. Nechte se jím hýčkat 365 dnů v roce a vychutnejte si jeho umění pokaždé jinak: jako trenéra Vašeho svalstva, jako dárce nové energie, jako ochránce Vašeho zdraví, jako neumdlévajícího maséra.

  Masáž regenerační a sportovní může podstoupit každý bez lékařského doporučení. Klasická povrchová masáž má především uvolnit a prokrvit namáhané svalové partie, uvolnit páteř a meziobratlové ploténky. Pro masáž zad, šíje, hrudní či bederní páteře a dolních končetin jsou výborným pomocníkem právě masážní křesla, které Vám pomůžou kdykoli potřebujete, ať doma či v kanceláři. Není třeba se objednávat k masérovi a prodlužovat čekáním čas, když Vás například bolí záda.

  Jak se má při masáži postupovat:

  Při klasické masáži by měl být dodržen základní postup. Nejdříve nastavit masážní křeslo do vhodné masážní polohy. Tuto funkci mají některá masážní křesla automaticky nastavenou. ( např. křesla HEALER ) Samotná masáž může začínat poklepem, při němž se svaly zahřejí a páteř uvolní, následuje hnětení, jež připomíná práci s těstem. Poté přichází na řadu uvolňující roztírání, které svaly uvolní. Tyto formy masáže zvládají všechna multifunkční masážní křesla.

  Sportovní či regenerační masáž

  Sportovní masáž je rychlejší než regenerační masáž. Předchází sportovnímu výkonu, má obvykle povzbuzující účinek, ale může se provádět také v průběhu sportovního výkonu či po něm.

  Válečková masáž

  Protahuje a uvolňuje páteř, psychicky uklidní a pozitivně ovlivňuje vegetativní nervový systém, zpomaluje srdeční frekvenci a pomáhá hlouběji dýchat, nedoporučuje se při bolestech.

  Poklepová masáž

  účinější a rychlejší masáž, která spočívá ve zvýšení svalového napětí, zesílení průtoku krve a masivního zvýšení látkové výměny.

  Roztírací masáž

  Komplexní oživení svalů, šlach svalových úponů, pouzder, kůže až po podkožní vazivo. Povzbuzuje průchod krve a mízy, pomáhá při odstraňování napětí. Stabilizuje nervový systém, působí na reflexní zóny a stabilizuje jejich funkce.

  Perkusní masáž

  Uvolňuje páteř třírozměrným pohybem, při kterém dochází k dokonalému uvolnění páteře (ploténky, vazy, svalové úpony a nervová centra).

  Vibrační masáž

  Povzbuzuje krevní oběh a je umístěna v podpěrce nohou.


  Cena (s DPH)od 73 890,- Kč
  Objednat Japonská masážní křesla Sanyo můžete zde.
  slovensky: Japonske masážne kreslá Sanyo