• Masážní křesla pro profesionální použití
 • Luxusní masážní křesla Inada
 • Masážní a relaxační křesla Healer
 • Japonská masážní křesla Sanyo
 • Masážní křesla Interactive Health
 • Masážní křesla Profi do vlhkého prostředí
 • Ostatní masážní křesla a přístroje

 • O nás
 • Pronájem-zapůjčení
 • Služby • Tajemství masáže...

  Masáž... proč?

  Mechanoterapie

  Co Vás zajímá/FAQ

  Co na to lékař?

  Křeslo nebo ruce?

  Shiatsu masáž

  Reflexní masáž

  Lymfatická masáž

  Luxusní masážní křesla Inada

  Luxusní masážní křesla InadaZasloužíte si křeslo INADA. Vytvořte si doma nebo v kanceláři svou vlastní oázu klidu a relaxace. Křeslo INADA se postará o Vaše zdraví i pohodlí.

  FAMILY JAPAN již před čtyřiceti lety v Japonsku navrhla a zhotovila první terapeutické masážní křeslo na světě. Dnes vyrábí křesla INADA, nejprodávanější luxusní masážní křesla na světě, které spojují nejmodernější technologii s nedocenitelnými zkušenostmi odborníků na shiatsu, akupunkturu a masáž.

  Křesla INADA než začnou masáž snímají pomocí automatického systému detekce informace o Vašem těle infračervenými senzory a tak určí Vaše hlavní tlakové body. Poté si stačí vybrat jeden ze speciálně vyvinutých programů péče o zdraví anebo křeslo manuálně naprogramovat pomocí dálkového ovladače.

  Nově navržený, kompaktní ale výkonný dálkový ovladač s LCD displejem přehledně ovládá všechny funkce.

  videoreportáž


  Display ukazuje program, masírovaný tlakový bod
  a zbývající čas
  ošetření

  Power - nastaví křeslo do výchozí polohy. Automaticky se vypne, nebyl-li zvolen žádný program po pěti minutách
  Nastavení úhlu opěrky nohou
  Luxusní masážní křesla Inada

  Nastavení polohy válečků podle výše ramen po první fázi snímání dat


  Programy péče o zdraví  Vypnutí vibračního systému

  Synchronizovaný hudební program - I, II, III (typ INADA), relaxační programy (typ MEDICAL)

  Nastavení šířky válečků
  Luxusní masážní křesla Inada
  Vertikální nastavení válečků

  Úprava rychlosti poklepu nebo roztírání a poklepu
  Nastavení typu a intenzity masáže dolních partií těla (nastavení napouštění airbagů)
  Luxusní masážní křesla Inada Luxusní masážní křesla Inada
  Roztírání a poklep.
  Nová funkce doplňuje pohyb válečkůtam a zpět roztíráním apoklepem. vyvolaný efekt se přibližuje doteku rukou maséra do té míry, jak je to jen možné.
  Mechanismus masáže v opěrce nohou

  Technologie zvláště pomalých pohybů napodobuje lidský dotek s náhodnými obměnami tlaku a pohybu a nové technické prvky zajišťují masáž všemi směry. Pouze křesla INADA využívají technologie „Ultra-Slow“- pomalého pohybu, která řídí válečky ve snaze maximálně napodobit pohyb lidských rukou a rozšiřuje varianty masáže na roztírání, dvojité roztírání, poklep, rytmickou akupresuru a kombinovaný pohyb roztírání a poklepu, stejně jak by postupoval profesionální masér.

  Luxusní masážní křesla InadaJen masírovat bolavou část těla neodstraní důsledky svalové únavy anebo stresu. Nepostačí taktéž masáž celého těla, pokud se nezaměří na akupresurní body (tsubo) odpovídající postižené části těla.
  U každého jedince se akupresurní body nachází jinde, v závislosti na výšce, váze a typu postavy. Než pro Vás křeslo INADA připraví naprogramovanou masáž šitou na míru, musí přesně zjistit, kde se nachází Vaše akupresurní body tsubo. Automatický mechanický systém detekce tlakových bodů , kterým disponují křesla INADA, je naprogramovaný na více než 100 typů postav. Umožňuje tak rychlé a přesné určení Vašich akupresurní bodů tsubo a následně co nejúčinnější masáž.

  Křesla INADA nabízejí něco víc než masáž zad - stimulují ve vhodném sledu i vhodnou technikou správné akupresurní body, přinášejí spojení orientální moudrosti a moderní technologie, využívají terapie tsubo stejně jako odborníci na akupresuru a pomáhají tak zlepšit Váš celkový zdravotní stav.


  Luxusní masážní křesla Inada Luxusní masážní křesla Inada
  Roztírání (lidský dotek, dvojité roztírání). Krouživé obměňující se pohyby čtyř masážních kuliček dodají pocit jako z profesionální masáže pomocí různých pohybů. Poklep, rytmická akupresura. Automatické funkce variabilní rychlosti a pomalého pohybu doplňují techniku poklepu. Všechny funkce jednoduše ovládáte pomocí přehledného ručního ovladače.

  Vítejte ve světe křesel Inada!

  Family Inada představuje špičku v designu masážních křesel, která spojují technické inovace s léty prověřenými zdravotnickými zkušenostmi. Křesla Inada určují měřítka v tomto oboru tím, jak se přibližují k dokonalosti. Ta vede k naprostému uvolnění a vylepšení stavu vaší mysli. Společnost Family Inada sídlící v Osace, v Japonsku vnáší do konstrukce každého křesla výrobní dokonalost a desítky let výzkumu a vývoje.

  Luxusní masážní křesla InadaNeustávající úsilí společnosti Family Inada vytvořit nejlepší luxusní masážní křeslo na světě je motivováno jednoduchým přáním – zlepšit kvalitu lidského života. Zakladatel společnosti Family Inada a její výkonný ředitel NICHIMU INADA je nadšeným propagátorem péče o zdraví pomocí nových technologií.

  NICHIMU INADA: "Cílem naší společnosti je přinést štěstí a zdraví lidem na celém světě a je to také můj osobní cíl."

  Již více než 40 let se společnost řídí tímto přesvědčením při tvorbě masážních křesel. Historie společnosti Inada je tak doslova i historií masážních křesel. Stejně tak jako Inada sama vyvíjela masážní křesla v minulosti, klade dnes důraz na výzkum a vývoj a to jí zajišťuje, že bude na špičce ve svém oboru i v budoucnosti.

  NICHIMU INADA: "Začínal jsem s firmou v roce 1962, když mi bylo 22 let. Naše první masážní křeslo bylo velice jednoduché, pouze se dvěma válečky v opěradle, které se prostě pohybovali nahoru a dolů. Rok co rok jsme zdokonalovali náš původní design, vytvářeli nové modely masážních křesel Inada a neustále je vylepšovali o nové prvky a technologie. V roce 2001 jsme uvedli na trh první masážní křeslo na světě vybavené špičkovou technologií infračervené detekce akupresurních bodů. Ta dokáže načíst tělesné parametry uživatele a přizpůsobit jim masáž. Chceme i nadále pokračovat ve výzkumu a vývoji tak, abychom mohli svým zákazníkům přinést absolutní relaxaci."

  Podle Nichima Inady je perfektní nabídnout křeslo každému kdo se potýká se stresem moderního života.

  NICHIMU INADA: "Žijeme v obzvláště uspěchané společsnoti plné stresu, kde každý hledá relaxaci. V naší firmě doporučujeme také našim zaměstnancům používat masážní křesla pro vlastní potřebu. Užíváním masážních křesel mohou naši zaměstnanci relaxovat a utužit své zdraví, ale mám pocit že také firma jako celek dosahuje vyšší produktivity práce. Doufám, že čím dál tím více lidí na světě bude využívat výhod našich masážních křesel."

  Luxusní masážní křesla InadaTradice vývoje a inovací u společnosti Inada vede nejen k novým produktům, ale i k tomu, že jsou více kladně přijímány a ceněny zdravotní účinky masážních křesel Inada. V Japonsku jsou nyní masážní křesla Inada známá jako zdravotní křesla a byla oficiálně schválena Japonskou vládou pro použití při masážích a akupresurních terapiích mimo zdravotnická zařízení.

  Dnes vám Inada přináší nový rozměr odpočinku. Se svou řadou masážních křesel nabízí zákazníkům zážitek z masáže. Vlastnit křeslo Inada je jako mít svého osobního terapeuta na zavolání 24 hodin denně. Inadu můžete použít kdykoliv dle libosti v pohodlí svého domova nebo kanceláře. S technologií zdokonalovanou v průběhu desetiletí, křeslo Inada působí na vaše akupresurní body, používá doteky a techniky tak aby uvolnilo napětí a odstranilo bolest.

  Křeslo Inada promění váš domov nebo kancelář v relaxační centrum. Přinese vám fyzické ozdravení a psychickou pohodu. Dodá vám výhody masážní terapie ovšem v soukromí. Používání sobě uzpůsobené masáže prováděné křeslem Inada je hodnotným příspěvkem každodenního životního rytmu.

  Když máte své vlastní masážní křeslo Inada, máte kdykoliv na dosah hluboce ozdravný dotek masáže a zmáčknutím tlačítka dáte sbohem napětí, abyste si užili zážitek z absolutní relaxace. S prodejnami otevřenými po celém světě je zážitek z masáže v křesle Inada blíže než kdykoliv předtím. Vstupte do této oázy potěšení, energie a příjemných pocitů, kde zvuk a světlo pohladí vaše smysly a zázrak technologie se snoubí s příjemným designem.

  Tak odpovězte na to vnitřní volání, vstupte do světa Inada a regenerace může začít.


  Cena (s DPH)od 69 990,- Kč
  Objednat Luxusní masážní křesla Inada můžete zde.
  slovensky: Luxusné masážne kreslá Inada