• Masážní křesla pro profesionální použití
 • Luxusní masážní křesla Inada
 • Masážní a relaxační křesla Healer
 • Japonská masážní křesla Sanyo
 • Masážní křesla Interactive Health
 • Masážní křesla Profi do vlhkého prostředí
 • Ostatní masážní křesla a přístroje

 • O nás
 • Historie
 • Prezentace a galegie
 • Reference a sponzoring
 • Certifikáty
 • Pronájem-zapůjčení
 • Služby • Tajemství masáže...

  Masáž... proč?

  Mechanoterapie

  Co Vás zajímá/FAQ

  Co na to lékař?

  Křeslo nebo ruce?

  Shiatsu masáž

  Reflexní masáž

  Lymfatická masáž

  Historie

  HistorieDr. Natur – specialista na zdravý životní styl

  2000 – založena panem Josefem Radou a pane Robertem Mužíkem jako česká obchodní společnost se sídlem v Plzni. Cílem bylo uvést na český trh zajímavé výrobky, které pozitivním způsobem ovlivňují zdraví, kondici a životní styl člověka.

  1995 - na začátku se společnost věnuje zejména maloobchodu formou přímého prodeje, firma dováží a v České republice distribuuje perličkové masážní přístroje. Postupem času vystavěna síť regionálních dealerů.

  Historie1996 - prodejní program se rozšířil o masážní lehátka. Jako jedna z prvních uvádí společnost Dr. Natur na český trh masážní křesla. Obměňováním sortimentu získává firma zkušenosti s distribucí křesel prakticky od všech významných světových výrobců masážních křesel.
  Historie1997 - společnost postupně zvyšuje svůj obrat až na cca 150 milionů Kč ročně, kromě přímého prodeje se masivně věnuje prodeji na výstavách a veletrzích, první prezentace v televizi. Představeno první masážní křeslo s multifukčním mechanismem pro masáž zad.
  Historie1998 - založena dceřinná společnost na Slovensku, kde se rozběhl prodej masážní a relaxační techniky zejména na veletrzích a v hypermarketech. V čechách se rozbíhá prodej na splátky.
  Historie1999 - v prodeji první křeslo se speciálním S polohováním. Firma se stává v nabízeném sortimentu lídrem v České a Slovenské republice. Přesto skupinka spolupracovníků porušuje smlouvu o obchodním zastoupení a zakládá konkurenční firmu ve Znojmě.
  Historie2000 - do rodiny produktů se doplňuje sortiment zdravotně prospěšných výrobků, ortopedické matrace a antialergické lůžkoviny. Na trh uvedeno křeslo s mincovníkem. Zrodilo se nové logo společnosti se symbolem srdce.
  Historie2001 – spuštěna první internetová prezentace, firma dále rozvijí své aktivity v oblasti PR, direct mailingu a telemarketingu. Poprvé na českém trhu nabízeno křeslo se vzduchovou masáží nohou. Dokončena transformace společnosti, společnost opustili zbývající společníci, Miloslav Dvořák tak zůstal jediným majitelem a výkonným ředitelem. Jeden z bývalých společníků zakládá konkurenční firmu ve Vejprnicích u Plzně.
  Historie2002 - vytvořena nová grafická tvář firmy. Spuštěna masivní reklamní kampaň včetně TV spotů, a nových internetových stránek. Projekt sponzoringu mládežnického hokeje a dětské nemocnice v Brně. V nabídce masážní křesla vybavená senzory a diagnostikou.
  Historie2003 - společnost rozvijí vedle přímého prodeje též velkoobchodní prodej a to i do zahraničí. Spuštěna nová internetová prezentace a kampaň s hokejisty z NHL. V prodeji křesla s technilogií lidského doteku. Otevřena první stálá prodejna masážních křesel.
  Historie
  2004 - první přímé dodávky od výrobců z Dálného východu. Do prodeje uvedeny exklusivní masážní křesla s masáží dle hudby.
  Historie Historie Historie2005 – získáno výhradní zastoupení na masážní křesla Family Inada a Panasonic, na trh uvedeno první masážní křeslo na světě s masáží rukou. Společnost Dr. Natur má téměř 100 zaměstnanců a spolupracovníků a nabízí kompletní paletu produktů pro domácnost, které usnadňují život, upevňují zdraví a příznivě ovlivňují životní styl. Zajišťuje též pro velkou rodinu svých spokojených zákazníků široké spektrum poradenství a služeb, včetně záručního i pozáručního servisu.

  2006 - první křeslo s 3D masáží v opěradle. Dokončení vývoje vlastní řady masážních křesel pod registrovaným názvem HEALER.


  2007 - nejnovější křeslo HEALER je vybaveno délkově nastavitelnou podnožkou, masáží rukou, koženým potahem a DVD/MP3 přehrávačem s LCD displejem.


  slovensky: História